پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل      زهرای بتول دختری آوردست : ولادت با سعادت بانوی تاریخ‌ ساز حضرت زینب(س) و روز پرستار بر عموم شیعیان به‌ویژه سپیدپوشان مدافع سلامت مبارک باد.

مهار آتش سوزی ساختمان در حال ساخت در بابل

چهار شنبه 19 مرداد 1401


در ساعت ١۰:۱۰ صبح امروز یک مورد حادثه وقوع حریق ساختمان در حال ساخت واقع در خیابان شریعتی،معلم ۴ به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد که بلافاصله  آتش نشانان ایستگاه چهار و دو سازمان به محل اعزام شدند.

محل آتش سوزی یک ساختمان در حال ساخت ۴ طبقه بوده که در اثر آتش سوزی یونولیت ساختمان آتش سوزی به سرعت در حال گسترش و سرایت به اطراف بوده است‌. 

با توجه به قابلیت اشتعال بالای یونولیت،آتش به سرعت به قسمتی از سیم کشی برق سطح شهر در مجاورت ساختمان و موتور سیکلت پارک شده در پارکینگ سرایت کرده و دود زیادی از آن متصاعد میگردید و در حال پیشروی به منازل همجوار بود.

 آتش نشانان بلافاصله پس از حضور با استفاده از روش سرد کردن حریق را مهار کردند و مانع از گسترش و سرایت آن به اطراف و بروز خسارات سنگین شدند.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

مهار آتش سوزی ساختمان در حال ساخت در بابل
برو به بالا