پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل      زهرای بتول دختری آوردست : ولادت با سعادت بانوی تاریخ‌ ساز حضرت زینب(س) و روز پرستار بر عموم شیعیان به‌ویژه سپیدپوشان مدافع سلامت مبارک باد.

آتش سوزی گسترده فروشگاه اتکا با تلاش آتش نشانان مهار و اطفا شد.

یکشنبه 16 مرداد 1401به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل ، حادثه آتش سوزی فروشگاه اتکا واقع در بلوارطالقانی  در ساعت ۱۹:۱۳   طی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی وکنترل عملیات سازمان اعلام شد که بلافاصله تیم های عملیاتی از چهار ایستگاه به محل حادثه اعزام و عملیات اطفای حریق را آغاز نمودند.

بنابراین گزارش، آتش در  طبقه همکف این فروشگاه رخ داد  و با توجه به حجم بالای مواد و کالا عملیات آتش نشانان را سخت کرده بود که با تلاش مثال زدنی پس از بیش از ۹۰ دقیقه تلاش و عملیات سنگین تهویه و تخلیه دود، حریق در همان طبقه کنترل و از سرایت به طبقات فوقانی و ساختمان های مجاور جلوگیری بعمل آمد.

گفتنی است در این عملیات  ۲۵ آتش نشان به همراه  ۵ دستگاه خودرو عملیاتی حضور داشته اند.


از آغازین لحظات وقوع حادثه دکتر قاسم عزیززاده گرجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل مهدی پورچالی عضو شورای اسلامی شهر به همراه سیدمازیارحسنی مدیرعامل سازمان در محل حادثه حضور داشته و بر عملیات آتش نشانان نظارت داشتند. 

 علت دقیق حادثه نیز با حضور  کارشناسان علت یابی سازمان در حال بررسی می باشد.

روابط عمومی آتش نشانی بابل

یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱.

آتش سوزی گسترده فروشگاه اتکا با تلاش  آتش نشانان مهار و اطفا شد.
برو به بالا