پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل      زهرای بتول دختری آوردست : ولادت با سعادت بانوی تاریخ‌ ساز حضرت زینب(س) و روز پرستار بر عموم شیعیان به‌ویژه سپیدپوشان مدافع سلامت مبارک باد.

آماده باش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی

شنبه 15 مرداد 1401


به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل، سید مازیار حسنی مدیر عامل این سازمان از آماده باش کامل آتش نشانان در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.

سیدمازیارحسنی مدیرعامل سازمان:

در راستای تاکیدات و توصیه های مهندس کیانی سرپرست محترم شهرداری بابل و با توجه به برگزاری مراسمات عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش در سراسر کشور و نیاز حفظ ایمنی عزاداران حسینی، سازمان آتش نشانی بابل در آماده‌باش کامل خواهد بود و نیز چند دستگاه خودرو به همراه تجهیزات کامل در اماکن مذهبی پر تردد شهر و در محل های از پیش تعیین شده استقرار خواهند داشت تا در مواقع بروز حوادث احتمالی در اولین فرصت برای امداد رسانی به شهروندان در کمترین زمان ممکن اقدام نمایند.

ضمن آرزوی قبولی عزاداری ها، از شهروندان محترم و مسئولین و عوامل برگزاری هیئات و دستهجاتعزاداری در خواست میگردد تا با رعایت نکات و موارد ایمنی به ویژه در هنگام پخت و پز،نصب چادر،علم کشی و مراسم خیمه سوزان از وقوع حوادث پیشگیری نمایند.

همچنین شماره ۱۲۵ ستاد فرماندهی عملیات سازمان آتش نشانی به صورت شبانه روزی آماده دریافت اخبار حوادث جهت ارائه به موقع خدمات به شهروندان می باشد .

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱.

آماده باش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی
برو به بالا