پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل      زهرای بتول دختری آوردست : ولادت با سعادت بانوی تاریخ‌ ساز حضرت زینب(س) و روز پرستار بر عموم شیعیان به‌ویژه سپیدپوشان مدافع سلامت مبارک باد.

آتش سوزی کامیونت حامل بار کاه در بابل

شنبه 15 مرداد 1401 این حادثه که بر اثر برخورد بار کامیونت ایسوزو با سیم برق واقع در بندپی شرقی،روستا بلکرون رخ داد موجب آتش سوزی شدید کاه و کامیونت شد که با حضور و تلاش آتش نشانان ایستگاه شماره یک سازمان آتش نشانی بابل و آتش نشانی گلوگاه مهار و اطفا گردید.

رانندگان عزیز توجه داشته باشند به منظور پیشگیری از بروز آتش سوزی در بارهای با قابلیت اشتعال بالا ضمن رعایت ارتفاع و وزن مجاز در هنگام جابجایی بار،حتما روی بار را با چادر برزنتی بپوشانند تا از رسیدن جرقه و شعله احتمالی به آن جلوگیری شود.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

شنبه، ۱۵ مرداد ۱۴۰۱

آتش سوزی کامیونت حامل بار کاه در بابل
برو به بالا