پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل      زهرای بتول دختری آوردست : ولادت با سعادت بانوی تاریخ‌ ساز حضرت زینب(س) و روز پرستار بر عموم شیعیان به‌ویژه سپیدپوشان مدافع سلامت مبارک باد.

برگزاری دوره آموزش تخصصی و حرفه ای مهارت های #غواصی در جزیره قشم

پنج شنبه 13 مرداد 1401دوره آموزشی تخصصی و حرفه ای مهارت های غواصی  با حضور تعدادی از پرسنل عملیاتی سازمان آتش نشانی بابل و غواصان آتش نشانی های استان مازندران جهت فراگیری فنون غواصی در جزیره زیبای قشم در حال برگزاریست. 

این دوره چهار روزه تئوری و عملی به منظور بالا بردن سطح کمی و کیفی تیم های عملیاتی غواصی آتش نشانان استان مازندران و با برنامه ریزی و نظارت دفتر امور شهری استانداری مازندران در حال برگزاریست و شرکت کنندگان در این دوره با تاریخچه ، تجهیزات ، روشهای غواصی و همچنین عملکرد تیم های غواصی و ... آشنا شدند و در آب های نیلگون خلیج فارس به تمرین مهارت های آموخته شده پرداختند. 

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱

برگزاری دوره آموزش تخصصی و حرفه ای مهارت های #غواصی در جزیره قشم
برو به بالا