پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل      زهرای بتول دختری آوردست : ولادت با سعادت بانوی تاریخ‌ ساز حضرت زینب(س) و روز پرستار بر عموم شیعیان به‌ویژه سپیدپوشان مدافع سلامت مبارک باد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل از وقوع ۳۷۲ مورد حادثه و نجات ۲۸ تن از شهروندان در تیر ماه سال جاری خبر داد.

شنبه 01 مرداد 1401سیدمازیارحسنی مدیرعامل :

۳۷۲ مورد حادثه در تیر ماه سال جاری توسط آتش نشانی بابل ثبت شد که به تفکیک ۲۶۱ مورد آتش_سوزی و خدمات ایمنی و ۱۱۱ مورد عملیات نجات بوده است که منجر به نجات ۲۸ تن از شهروندان گردیده است.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

شنبه ۱ مرداد ۱۴۰۱.

مدیر عامل  سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل از وقوع ۳۷۲ مورد حادثه و نجات ۲۸ تن از شهروندان در تیر ماه سال جاری خبر داد.
برو به بالا