پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل      زهرای بتول دختری آوردست : ولادت با سعادت بانوی تاریخ‌ ساز حضرت زینب(س) و روز پرستار بر عموم شیعیان به‌ویژه سپیدپوشان مدافع سلامت مبارک باد.

یک دستگاه خودروی فوماتیک اطفای حریق به سازمان آتش‌نشانی بابل ملحق شد

شنبه 25 تیر 1401

 خودروی فوماتیک آتش‌نشانی به ارزش ۵۹ میلیارد ریال خریداری و تجهیز شد

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل، دکتر شاهین کلانتری بنگر شهردار بابل از پیوستن یک دستگاه خودروی فوماتیک ۲۶ تنی آتش‌نشانی جدید به ناوگان عملیاتی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل خبر داد.

 دکترشاهین کلانتری بنگر شهرداربابل:

سازمان آتش‌نشانی یکی از سازمان‌های وابسته به شهرداری بابل میباشد که متولی حفظ و تأمین ایمنی شهروندان است.

نگاه شهرداری بابل به ایمنی شهروندان نگاه بلند مدت و ماندگار است و درنتیجه آن شاهد تحولات اساسی و ارزشمندی در حوزه آتش نشانی بوده ایم.

خودروی اطفای حریق آب و کف یکی از نیازهای سالهای اخیر شهر بابل بوده که برای افزایش ایمنی شهروندان خریداری شده است.
  
 خودروی فوماتیک یک خودروی سنگین با وزن ۲۶ تن بوده که ظرفیت ۱۰ هزار لیتر آب و ۲ هزار لیتر کف را دارد که تا کنون شهر بابل از داشتن آن محروم بوده است.

 این خودرو برای اطفای انواع حریق‌ها به خصوص مایعات قابل اشتعال مانند بنزین و گازوئیل استفاده می‌شود.

 به جهت خرید امکانات و تجهیزات مناسب در راستای کاهش زمان رسیدن به محل حادثه و ارائه خدمات مطلوب تر ، این خودرو سنگین آتش نشانی (۲۶ تنی) با استاندارهای روز خریداری و تجهیز گردید.

خودرو جدید سازمان آتش نشانی با اعتباری بالغ بر ۵۹ میلیارد ریال خریداری و به ادوات اطفایی و امدادی تجهیز شد.

یک دستگاه خودروی فوماتیک اطفای حریق به سازمان آتش‌نشانی بابل ملحق شد
برو به بالا