پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل      زهرای بتول دختری آوردست : ولادت با سعادت بانوی تاریخ‌ ساز حضرت زینب(س) و روز پرستار بر عموم شیعیان به‌ویژه سپیدپوشان مدافع سلامت مبارک باد.

کشف جسد کودک ۷ ساله در کانال هدایت آب

شنبه 11 تیر 1401به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل در ساعت ۱۸:۴۵ امروز گزارشی  مبنی بر سقوط ۲ کودک در کانال آب به آتش نشانی بابل اطلاع رسانی شد که بلا فاصله با هماهنگی انجام شده تیم ویژه عملیات غواصی از آتش نشانی بابل به محل حادثه اعزام شد.

با حضور تیم عملیاتی در محل حادثه، عملیات آتش نشانان جهت جستجو و کشف غریق آغاز شد.

امداد گران و غواصان آتش نشانی با تلاش بی وقفه و با استفاده از لوازم و تجهيزات لازم و پس از حدود ۴ ساعت جستجو در طول کانال ،پیکر بي‎جان کودک ۷ ساله را کشف کردند و از اب به بیرون کشیدند.

آتش‎نشانان پس از خارج کردن جسد از اين کانال و تحويل آن به عوامل مربوطه به مأموريت خود پايان دادند.

به شهروندان و مسافران محترم توصیه میگردد از شنا کردن در مکان های پر خطر و شنا ممنوع جداً پرهیز نمایند.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱.

کشف جسد کودک ۷ ساله در کانال هدایت آب
برو به بالا